MRS16000C5620FC100
MFR.Part #
MRS16000C5620FC100
JLCPCB Part #
C1391099
Description
-55℃~+155℃ 400mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS