MRS16000C4302FCT00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRS16000C4302FCT00
JLCPCB Part #
C1378696
Package
Plugin,D1.6xL3.6mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS