MRS16000C3832FC100
MFR.Part #
MRS16000C3832FC100
JLCPCB Part #
C3475272
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS