MRS16000C1209FCT00
MFR.Part #
MRS16000C1209FCT00
JLCPCB Part #
C1368015
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS