MPMT1001BT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MPMT1001BT1
JLCPCB Part #
C1739041
Package
SOT-23
Description
100mW 2 3 500Ω ±0.1% ±25ppm/℃ SOT-23 Resistor Networks, Arrays ROHS