MMB02070E6803BB700
MFR.Part #
MMB02070E6803BB700
JLCPCB Part #
C4025371
Package
0207
Description
-55℃~+125℃ 400mW 680kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS