MMB02070D6493BB200
MFR.Part #
MMB02070D6493BB200
JLCPCB Part #
C3922979
Description
-55℃~+125℃ 400mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS