MMB02070C5119FB200
MFR.Part #
MMB02070C5119FB200
JLCPCB Part #
C2140467
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS