MMB02070C5007GB200
MFR.Part #
MMB02070C5007GB200
JLCPCB Part #
C4052103
Description
-55℃~+155℃ 1W 500mΩ Thin Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS