MMB02070C4649FB200
MFR.Part #
MMB02070C4649FB200
JLCPCB Part #
C2140500
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS