MMB02070C3009FB200
MFR.Part #
MMB02070C3009FB200
JLCPCB Part #
C4125702
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS