MMB02070C2407GB200
MFR.Part #
MMB02070C2407GB200
JLCPCB Part #
C1714115
Description
-55℃~+155℃ 1W 240mΩ 350V Thin Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS