MMB02070C1604FB200
MFR.Part #
MMB02070C1604FB200
JLCPCB Part #
C2148280
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W 350V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS