MMB02070C1009FB700
MFR.Part #
MMB02070C1009FB700
JLCPCB Part #
C3999586
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS