MMA02040E7502BB100
MFR.Part #
MMA02040E7502BB100
JLCPCB Part #
C2090374
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS