MMA02040E4701BB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040E4701BB300
JLCPCB Part #
C4326884
Package
0204
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS