MMA02040E3302BB100
MFR.Part #
MMA02040E3302BB100
JLCPCB Part #
C2090205
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS