MMA02040E3160BB100
MFR.Part #
MMA02040E3160BB100
JLCPCB Part #
C1727882
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS