MMA02040E1800BB100
MFR.Part #
MMA02040E1800BB100
JLCPCB Part #
C3918409
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS