MMA02040E1603BB300
MFR.Part #
MMA02040E1603BB300
JLCPCB Part #
C1716809
Description
-55℃~+125℃ 160kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS