MMA02040E1202BB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040E1202BB300
JLCPCB Part #
C1716741
Package
0204
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS