MMA02040D4999BB300
MFR.Part #
MMA02040D4999BB300
JLCPCB Part #
C3930806
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS