MMA02040D4751BB300
MFR.Part #
MMA02040D4751BB300
JLCPCB Part #
C2082850
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS