MMA02040D3161BB300
MFR.Part #
MMA02040D3161BB300
JLCPCB Part #
C3943447
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS