MMA02040D2153BB300
MFR.Part #
MMA02040D2153BB300
JLCPCB Part #
C3924136
Description
-55℃~+125℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS