MMA02040D1001CA300
MFR.Part #
MMA02040D1001CA300
JLCPCB Part #
C4232826
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS