MMA02040D1001BB300
MFR.Part #
MMA02040D1001BB300
JLCPCB Part #
C2090283
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS