MMA02040C3163FB300
MFR.Part #
MMA02040C3163FB300
JLCPCB Part #
C2119112
Description
-55℃~+155℃ 200V 316kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS