MKP386M522125JT8
MFR.Part #
MKP386M522125JT8
JLCPCB Part #
C3795765
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 550V、1.25kV ±5% SMD Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS