MKP386M510125JT8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP386M510125JT8
Description
-55℃~+105℃ 1uF 550V、1.25kV ±5% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS