MKP385630025JPP5T0
MFR.Part #
MKP385630025JPP5T0
JLCPCB Part #
C3805606
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 160V、250V 30uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS