MKP385536040JKM2T0
MFR.Part #
MKP385536040JKM2T0
JLCPCB Part #
C3799852
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、400V 3.6uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS