MKP385415125JKP2T0
MFR.Part #
MKP385415125JKP2T0
JLCPCB Part #
C3788575
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 450V、1.25kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS