MKP385391125JI02W0
MFR.Part #
MKP385391125JI02W0
JLCPCB Part #
C3809909
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 450V、1.25kV 91nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS