MKP383336025JD02W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP383336025JD02W0
JLCPCB Part #
C3799826
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 36nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS