MKP1848SE54050JK2A
MFR.Part #
MKP1848SE54050JK2A
JLCPCB Part #
C3789031
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4uF 500V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS