MKP1847C510275K2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1847C510275K2
JLCPCB Part #
C3787252
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 275V、600V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS