MKP18454111051
MFR.Part #
MKP18454111051
JLCPCB Part #
C3782941
Package
Plugin,D15.5xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 110nF 600V、1kV ±10% 插件,D15.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS