MKP1841410404W
MFR.Part #
MKP1841410404W
JLCPCB Part #
C3799289
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 220V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS