MKP1841410104V
MFR.Part #
MKP1841410104V
JLCPCB Part #
C3800700
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 600V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS