MKP1841333105V
MFR.Part #
MKP1841333105V
JLCPCB Part #
C3792683
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 600V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS