MKP1841222206V
MFR.Part #
MKP1841222206V
JLCPCB Part #
C3788890
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 700V、2kV ±20% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS