MKP1841222134
MFR.Part #
MKP1841222134
JLCPCB Part #
C3782096
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS