MKP1839439634HQ
MFR.Part #
MKP1839439634HQ
JLCPCB Part #
C3792060
Package
Plugin,D10.5xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 300V、630V 390nF ±5% 插件,D10.5xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS