MKP1839315251
MFR.Part #
MKP1839315251
JLCPCB Part #
C3807891
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 15nF 160V、250V ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS