MFU0805FF00750P100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MFU0805FF00750P100
JLCPCB Part #
C1972808
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0.0021 0.45mm 1.25mm 2mm 32V 50A 750mA Surface Mount Fuse 0805 Disposable fuses ROHS