MCT0603MD6193BP500
MFR.Part #
MCT0603MD6193BP500
JLCPCB Part #
C4105240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS