MCT0603MD4991BP100
MFR.Part #
MCT0603MD4991BP100
JLCPCB Part #
C4239012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS