MCT06030D8062BP500
MFR.Part #
MCT06030D8062BP500
JLCPCB Part #
C4222432
Description
-55℃~+125℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS