MCA12060D8201BP100
MFR.Part #
MCA12060D8201BP100
JLCPCB Part #
C4103687
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS